O NAS

Hm Cosmetics jest firmą multibrandową zaistniałą na rynku kosmetyki profesjonalnej w 2003 roku i systematycznie powiększającą wachlarz swoich usług w coraz to nowsze produkty oraz szkolenia.

Pierwszą marką wprowadzoną na rynek Polski była Alexandria Professional Sugaring, dzięki której staliśmy się rozpoznawalni jako wiodący dostawca naturalnych produktów do depilacji ciała za pomocą pasty cukrowe. Możliwość dystrybucji wiodącej amerykańskiej marki Alexandria Professional dodała nam skrzydeł i pozwoliła na zdobywanie coraz większej ilości zadowolonych klientów.

Po drodze powiększyliśmy ofertę o profesjonalne produkty do stylizacji i przedłużania rzęs różnorodnymi metodami marki Luxury Lashes. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów samodzielnie stworzyliśmy markę Callux Professional,  której produkty dedykowane są nie tylko kosmetologom, ale i podologom, charakteryzujące się niezwykłą skutecznością, wysoką jakością, ale i przede wszystkim bezpieczeństwem. Kontakty z naszymi klientami stanowią dla nas fundament funkcjonowania naszej firmy dlatego dużą uwagę skupiamy na obsłudze klienta i opiece posprzedażowej oraz poszkoleniowej.

NASZ ZESPÓŁ

Zespół naszych pracowników to grono doświadczonych sprzedawców oraz szkoleniowców, posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe. To przede wszystkim ludzie z pasją, którzy służą pomocą w każdej możliwej sprawie w naszej dziedzinie.